FAQ

 • Coś mi wypadło, czy mogę zwrócić zakupiony bilet?

  Wszystko zależy od tego, kiedy poinformujesz nas o zmianie.
  1. Jeśli chcesz zrezygnować na dłużej niż tydzień przed spotkaniem, wtedy możemy wystawić fakturę korygującą, a po jej podpisaniu zwrócić ci opłatę za bilet. Rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu musisz jednak zgłosić pisemnie (listem elektronicznym lub pocztą) najpóźniej 8 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia (liczy się data dostarczenia).
  2. W przypadku poinformowania nas o zmianie na mniej niż 8 dni, a więcej niż 2 dni przed szkoleniem, zwrócimy Ci 50% Twojej ceny biletu.
  3. Kiedy jednak zgłosisz rezygnację na mniej niż 2 dni  przed szkoleniem, Twoja płatność przepada – jest to zbyt krótki czas, żeby udało nam się znaleźć innego uczestnika na Twoje miejsce.

  We wszystkich przypadkach możesz przekazać bilet innej osobie, a nam zgłosić jedynie zmianę uczestnika. W 1 i 2 przypadku zamiast rezygnacji z udziału możesz też poprosić o zmianę terminu szkolenia na późniejszy. Takich zmian dokonamy bez dodatkowych opłat. 

   

 • Czy otrzymam fakturę VAT?

  Tak, oczywiście! Po wpłynięciu środków na nasze konto, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych otrzymasz od nas fakturę VAT potwierdzającą wpłatę.

   

 • Jak wygląda proces zapisywania się na szkolenie?

  1. Zgłoś swój udział – jeśli zdecydowałeś się na jedno ze szkoleń – warsztaty stacjonarne lub masterclass – wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj dane uczestników.
  2. Opłać biletmożesz zapłacić od razu przez bramkę szybkich płatności lub dokonać przelewu na podstawie wystawionej faktury pro forma. Masz 7 dni na dokonanie opłaty, w trakcie których rezerwujemy dla Ciebie bilet.
  3. Odbierz fakturę – po opłaceniu biletu otrzymasz od nas fakturę elektroniczną na podany w zgłoszeniu adres email.
  4. Weź udział w szkoleniu – tydzień przed szkoleniem otrzymasz maila z informacjami organizacyjnymi i dostępami do wydarzenia.

   

 • Czy mogę pochwalić się certyfikatem na LinkedIn?

  Jak najbardziej do tego zachęcamy! Wystarczy podać w formularzu LinkedIn dane naszej firmy – [ation] center – oraz numer identyfikacyjny podany na certyfikacie. 

 • Kiedy otrzymam materiały szkoleniowe?

  Zwykle w ciągu 2 dni roboczych po zakończonym szkoleniu trenerzy wysyłają wszystkim uczestnikom wiadomość e-mail z linkiem do pobrania materiałów, czyli prezentacji, wypełnionych tablic wirtualnych i wszelkich dodatkowych materiałów edukacyjnych.

 • Czy otrzymam certyfikat?

  Oczywiście! Po zakończeniu szkolenia otrzymasz plik PDF z imiennym certyfikatem. Każdy certyfikat zawiera opis kursu, program oraz indywidualny numer identyfikacyjny, który potwierdza zakończenie szkolenia.

 • Jakie oprogramowanie muszę mieć, aby dołączyć do spotkania?

  Spotkanie prowadzimy na platformie wideokonferencyjnej Zoom i tablicy wirtualnej Miro. Oba narzędzia udostępniamy w ramach szkolenia, nie musisz tworzyć konta. Oba są dostępne w wersji przeglądarkowej, więc nie musisz pobierać programów. Zadbaj jedynie o:

   • sprawny komputer (jeśli masz możliwość, polecamy pracę na 2 monitorach), 
   • przeglądarkę (polecamy Chrome), 
   • dostęp do internetu,
   • kamerkę i słuchawki, które pozwolą ci na pracę z grupą.

  Jeśli chcesz, możesz też pobrać desktopową wersję Zoom przed spotkaniem.

 • Jestem początkującym projektantem, czy masterclass jest dla mnie?

  Tworząc każdy masterclass, zakładamy że uczestnicy mają już co najmniej podstawową wiedzę i co najmniej roczne, a nawet kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Nie jest to miejsce do zdobywania całkiem nowej wiedzy, ale raczej podnoszenia swoich kwalifikacji i praktycznego treningu. Trenerzy dbają jednak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo w grupie i dostosowują swoją komunikację do potrzeb wszystkich uczestników.

 • Byłe_am już na szkoleniu o podobnej tematyce, czy masterclass jest dla mnie?

  Masterclassy to nie tylko bardziej zniuansowana wiedza, więcej szczegółów i skupienie na konkretnym obszarze wiedzy. To także jeszcze więcej treningu i ćwiczeń praktycznych, które pozwalają utrwalić wiedzę. Może się więc zdarzyć, że część materiału ze szkolenia pokryje się z materiałem z masterclassów, jednak zostanie on bardziej gruntownie omówiony i przećwiczony.

 • Czym się różni masterclass od szkoleń?

  Masterclass to krótki kurs online, który skupia się na konkretnym, wąskim zagadnieniu. Podobnie jak warsztaty stacjonarne, łączy wykłady z ćwiczeniami warsztatowymi i pracą nad praktycznymi przykładami z praktyki zawodowej. Jest jednak skierowany do osób, które mają już ogólną wiedzę i doświadczenie w danym temacie. Masterclassy pozwalają poznać niuanse i potrenować wybrane umiejętności w praktycznych ćwiczeniach. Nie dają jednak przekrojowej wiedzy, jaką można poznać na dłuższych warsztatach.