workshop

Edycja #1

Warszawa, ul. Jutrzenki 137

/ˈwɜːk.ʃɒp/

Jedno- lub dwudniowe spotkanie w trakcie którego grupa uczestników zdobywa wiedzę na temat dużego zagadnienia z zakresu projektowania i tworzenia produktów cyfrowych.

Czym jest workshop

W trakcie warsztatów zdobędziesz kluczową wiedzę o najważniejszych obszarach w projektowaniu i tworzeniu produktów cyfrowych. Wszystkie nasze warsztaty są prowadzone przez doświadczonych ekspertów w danej dziedzinie, a spotkanie na żywo ułatwia wymianę wiedzy i kontaktów między uczestnikami. Celem każdego warsztatu jest przekazanie w przystępny sposób głównych konceptów oraz pokazanie szerokiej perspektywy na całość wybranego zagadnienia.

Formuła workshop

  • spotykamy się na żywo, aby w ciągu 1 lub 2 dni intensywnej pracy zdobyć wiedzę o wybranym, szerokim zagadnieniu
  • pracujemy w małych grupach, a każde ćwiczenie jest omawiane przez prowadzącego na forum
  • program jest opracowany zgodnie z cyklem Kolba: wykłady przeplatane są ćwiczeniami i refleksją, a uczestnicy zdobywają umiejętności dzięki odniesieniu jej do praktyki zawodowej

Co zyskujesz na warsztatach ationcenter?

  • Kompleksowa wiedza
    Szkolenia stacjonarne mają dłuższą, intensywną formę. Dzięki temu uczestnicy mają przestrzeń, aby kompleksowo poznać cały obszar wiedzy i poćwiczyć wiele kompetencji. 
  • Angażująca forma
    Wykłady przeplatane są ćwiczeniami i refleksją. Wykorzystujemy każdą minutę spotkania i angażujemy uczestników stosując techniki warsztatowe, gadżety i autorskie narzędzia.
  • Nowe znajomości
    Warsztaty [ation] center to świetna okazja do zdobycia nowych kontaktów. Dzięki wspólnym przerwom, posiłkom i wieczorkom można poznać również uczestników innych szkoleń.
  • Dla kogo

  • Product Managerowie

    Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci skuteczniej planować i koordynować rozwój produktu cyfrowego

  • Projektanci UX

    Poszerz swoje kompetencje o nowe umiejętności umożliwiające projektowanie jeszcze lepszych produktów

  • Badacze UX

    Poćwicz kompetencje planowania i prowadzenia badań, zainspiruj się niestandardowymi metodami badawczymi

  • Analitycy produktowi

    Zainspiruj się niestandardowymi metodami badawczymi, poznaj dobre praktyki i zwiększ efektywność badań w rozwoju produktów

  • Analitycy biznesowi

    Zdobądź wiedzę i umiejętności, które pozwolą Tobie na lepsze planowanie projektów i zbieranie wymagań od klientów

AUX
  • Michał Witkowski

Analityka Produktowa

W trakcie dyskusji i ćwiczeń poznasz fundamentalne założenia analityki produktowej. Szkolenie przekazuje najważniejsze terminy z zakresu analityki ilościowej w produktach cyfrowych oraz uczy dobrych praktyk przy projektowaniu i prowadzeniu badań ilościowych.

9:00-16:00

Program szkolenia
USA
  • Marcin Krzanicki
  • Iga Mościchowska

Użyteczne interfejsy

Poprzez praktyczne ćwiczenia z ewaluacją i projektowaniem interfejsów uczestnicy poznają zasady, reguły i dobre praktyki w użyteczności. Cała wiedza merytoryczna oparta jest na licznych przykładach interfejsów, wynikach testów użyteczności i badań naukowych.

9:00-16:00

Program szkolenia
ABT
  • Michał Witkowski

Testy A/B

W trakcie tego szkolenia poznasz kluczowe zagadnienia związane z prowadzeniem eksperymentów w biznesie: od wyboru odpowiednich problemów badawczych do przetestowania, przez dobór metryk i grupy badanych, interpretację wyników testów A/B, aż po zarządzanie nimi w codziennej pracy z produktem cyfrowym.

9:00-16:00

Program szkolenia

W pakiecie taniej

skontaktuj się z nami, aby zamówić bilety dla grupy

Nadchodzące edycje workshop

FAQ:
najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

  • Czy otrzymam certyfikat?

    Oczywiście! Po zakończeniu szkolenia otrzymasz plik PDF z imiennym certyfikatem. Każdy certyfikat zawiera opis kursu, program oraz indywidualny numer identyfikacyjny, który potwierdza zakończenie szkolenia.

  • Kiedy otrzymam materiały szkoleniowe?

    Zwykle w ciągu 2 dni roboczych po zakończonym szkoleniu trenerzy wysyłają wszystkim uczestnikom wiadomość e-mail z linkiem do pobrania materiałów, czyli prezentacji, wypełnionych tablic wirtualnych i wszelkich dodatkowych materiałów edukacyjnych.

  • Czy mogę pochwalić się certyfikatem na LinkedIn?

    Jak najbardziej do tego zachęcamy! Wystarczy podać w formularzu LinkedIn dane naszej firmy – [ation] center – oraz numer identyfikacyjny podany na certyfikacie. 

  • Jak wygląda proces zapisywania się na szkolenie?

    1. Zgłoś swój udział – jeśli zdecydowałeś się na jedno ze szkoleń – warsztaty stacjonarne lub masterclass – wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj dane uczestników.
    2. Opłać biletmożesz zapłacić od razu przez bramkę szybkich płatności lub dokonać przelewu na podstawie wystawionej faktury pro forma. Masz 7 dni na dokonanie opłaty, w trakcie których rezerwujemy dla Ciebie bilet.
    3. Odbierz fakturę – po opłaceniu biletu otrzymasz od nas fakturę elektroniczną na podany w zgłoszeniu adres email.
    4. Weź udział w szkoleniu – tydzień przed szkoleniem otrzymasz maila z informacjami organizacyjnymi i dostępami do wydarzenia.

     

  • Czy otrzymam fakturę VAT?

    Tak, oczywiście! Po wpłynięciu środków na nasze konto, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych otrzymasz od nas fakturę VAT potwierdzającą wpłatę.