masterclass

4-godzinne intensywne warsztaty online
Krótkie, intensywne warsztaty omawiające wybrane zagadnienia z zakresu projektowania, tworzenia i zarządzania produktami cyfrowymi w oparciu o dane. Celem każdego masterclassa jest przekazanie w pigułce wiedzy i umiejętności, które możesz natychmiast zastosować w swojej pracy.

Nasze masterclassy są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, którzy lubią i potrafią dzielić się swoją wiedzą z innymi specjalistami. Są one zaprojektowanie z myślą o osobach już pracujących w swoim zawodzie i chcących poszerzyć swoje umiejętności.

Nasza formuła stworzona dla

Projektantów
z doświadczeniem

którzy chcą się zagłębić
w konkretne zagadnienie
i praktycznie poćwiczyć kompetencje zawodowe.

Świadomych
zespołów produktowych

poszukujących lepszych i bardziej efektywnych procesów i narzędzi pracy.

workshops

 • Spotykamy się na żywo w sali szkoleniowej, aby w ciągu 2 dni intensywnej pracy zdobyć wiedzę na temat szerokiego zagadnienia produktowego
 • W trakcie warsztatów uczymy się przede wszystkim praktycznie – 70% czasu to ćwiczenia, 30% to wykłady
 • Pracujemy w małych grupach, a każde ćwiczenie jest omówione przez prowadzącego na forum

Edycja #2

Warszawa, ul. Jutrzenki 137

Warsztaty w tej edycji

Zobacz wszystkie

Jak uczymy?

Zanurzenie w doświadczeniu

Program jest opracowany zgodnie z cyklem Kolba. Wykłady przeplatane są ćwieczeniami
i refleksją, a uczestnicy zdobywają umiejętności dzięki całkowitemu zanurzeniu w doświadczeniu.

Praca w małych grupach

Szkolenia prowadzimy dla grup od 8 do 15 osób, a ćwiczenia realizowane się w niewielkich, kilkuosobowych zespołach. Pozwala to uczestnikom wymieniać się doświadczeniami i pomysłami.

Praktyczne przykłady

Wszystkie ćwiczenia i treningi oparte są na rzeczywistych projektach i realizacjach trenerów, dzięki czemu uczestnicy ćwiczą, jak zastosować nową wiedzę w realnych warunkach zawodowych

Co mówią nasi klienci?

Z perspektywy Product Managera – to jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałem udział. Facylituję warsztaty od kilku lat. Szkolenie przeprowadzone przez Igę Mościchowską uzmysłowiło mi błędy, które popełniałem. Teraz nie tylko wiem, jak ich uniknąć, ale także jak dobrać odpowiednie techniki do problemu.

Marcin Woźny Product Manager, Synergy Codes

Warsztaty były wyjątkowym doświadczeniem. Merytorycznie było oczywiście na najwyższym poziomie. Po rozmowie z uczestnikami przyznać muszę, że prowadzący urzekli nas tym, jak profesjonalnie poprowadzili ten warsztat,  jak mieli wszystko dopięte na ostatni guzik, jaką utrzymywali dynamikę, jak zadbali o całą choreografię spotkania. Zarówno w formie, jak i treści najwyższy poziom, co pozwoliło utrzymać naszą grupę w pełnym zaangażowaniu.

Edyta Orzełek  Senior Expert – CX w ING Bank Śląski

Sztos – to słowo chyba najlepiej oddaje moje emocje po szkoleniu, które przeprowadziła dla naszego zespołu Iga. 

Jestem pod wrażeniem charyzmy i doświadczenia prowadzącej, która świetnie potrafiła przekazać odpowiednią, nie za małą, nie za dużą, dawkę wiedzy merytorycznej w ćwiczeniach praktycznych. Ze szkolenia wynieśliśmy mnóstwo inspiracji i motywacji do wdrażania metod UX-owych w naszych projektach. Z pewnością będziemy kontynuować szkolenia z Igą.

Amelia Krysztofiak-Marcol Head of Software Design w B / S / H

Niesamowite doświadczenie udziału w tak profesjonalnym wydaniu warsztatów. Pełne zaangażowanie wszystkich uczestników od samego początku do końca. Wyzwolona niespotykana energia kreatywności i zderzenie wielu doświadczeń do osiągnięcia jednego wspólnego celu.
Każda sekunda warsztatów była wykorzystana. Iga ma niesamowite umiejętności facylitacyjne, co przełożyło się na świetną atmosferę oraz nie pozwalało uciekać od brzegu. Było intensywnie, merytorycznie i bardzo konstruktywnie.

Sabina Białek Członkini Zarządu w Fundacji K.I.D.S.

Iga wsłuchała się w nasze potrzeby i świetnie się przygotowała. Odbiór szkolenia był świetny, motywacja zespołu zauważalnie wzrosła. Najbardziej cieszy mnie to, że już tuż po szkoleniu zauważyłem wzrost pewności siebie naszych projektantów oraz jeszcze sprawniejszą organizację badań. Jestem pewien, że pieniądze wydane na szkolenie były dobrą inwestycją.

Maciej Michałek Kierownik Działu Projektowania w Polska Press

Zdecydowanie polecam współpracę z Igą. Poprowadziła dla nas intensywny, trzydniowy trening badań UX, co pomogło nam ustrukturyzować i uzupełnić wiedzę, którą już mieliśmy, oraz poznać nowe, ciekawe metody. Szkolenie było pełne przemyśleń i wskazówek z perspektywy praktyka, a także wypełnione zróżnicowanymi ćwiczeniami. Iga świetnie się komunikuje, co pozwoliło nam na efektywną i profesjonalną współpracę.

Joanna Motak-Jażdżyńska UX Team Manager w Grupa Onet.pl

Iga jako prowadząca to mistrzostwo świata. Zajęcia przygotowane specjalnie pod nasze wymagania. Świetna oprawa graficzna, doskonale dopracowane materiały i znakomity przekaz to główne cechy szkolenia, które rzuciły się w oczy w ciągu trzech intensywnych dni. Myślę, że dzięki zdobytej wiedzy uda się poprawić komfort użytkowników naszych produktów, a SmartTV będzie jeszcze sprytniejszy!

Kamil Wójcik Software Quality Engineer w Samsung Polska

Szkolenie z Użytecznych interfejsów okazało się niezwykle przydatne i pomocne. Iga w sposób klarowny omówiła wszystkie zagadnienia i zachęciła zespół do zgłębienia tematu. Olbrzymim atutem było dostosowanie szkolenia konkretnie do potrzeb zespołu i wykonywanie zadań na przykładach z naszej codziennej pracy. Dużo praktyki, pełen profesjonalizm i doskonałe przygotowanie. Zdecydowanie polecamy szkolenia z Igą!

Jakub Tarczewski GLOBAL DELIVERY SERVICES w EY

Uczestnicy szkoleń User Experience Design i Usability bardzo pozytywnie oceniają formę ich prowadzenia. Metody warsztatowe były dla nich angażujące i interesujące. Ja osobiście z ciekawością obserwuję zmieniające się podejście myślenia o użytkownikach, projektowanych dla nich produktach czy usługach. Kilkumiesięczna współpraca z Igą pozwoliła uzyskać wspólną podstawę do dyskusji projektowych między zespołem UX a programistami, testerami czy też Product Managerami.

Katarzyna Lekka UX designer w InsERT

Szkolenie z Igą to zupełnie nowa jakość na rynku. Program 2-dniowego szkolenia był skrojony na miarę naszych potrzeb. Udało nam się zidentyfikować nasze słabe punkty i co ważniejsze, znaleźć dla nich rozwiązania. Iga przygotowała mnóstwo ciekawych materiałów i narzędzi warsztatowych. Obecnie korzystamy z większości metod, które pokazała nam Iga. Bardzo owocne szkolenie!

Małgorzata Skonieczna Grupa Pracuj

Warsztaty z badań UX, które prowadzi Iga to prawdziwy trening. Po trzech dniach byliśmy wyczerpani, ale bardzo zadowoleni. Takie szkolenie to doskonała okazja do integracji dla zespołów odpowiedzialnych za doświadczenie klienta i UX design. Na co dzień pracujemy osobno i rzadko mamy szansę spędzić czas razem, wspólnie rozwiązując zadania, przekładając teorię na praktykę. Dlatego polecamy to szkolenie!

Krzysztof Gabruk Santander Bank

Iga poprowadziła dla zespołu UX z GetResponse dwa intensywne dni warsztatów o warsztatach.  Zakończyliśmy szkolenie z mocnym postanowieniem wykorzystania nowej wiedzy w praktyce. Było to fantastyczne ustrukturyzowanie wiedzy, ale przede wszystkim jej wzbogacenie! Otrzymaliśmy konkretne narzędzia do wykorzystania w pracy. Polecam tego unicorna  wśród trenerów!

Marta Wójcik Head of UX w GetResponse

Z Igą współpracujemy od dłuższego czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 
Nasz zespół brał ostatnio udział w szkoleniu z Badań UX. Dużo wiedzy przekazane przez świetnego praktyka z doskonałym warsztatem trenerskim. 

Generalnie mieliśmy problem ze szkoleniami uxowymi. Większość dotychczasowych szkoleń mało wnosiła. W przypadku szkolenia z Igą oceny bardzo pozytywne. Wiedza przekazana w sposób praktyczny i ciekawy. Iga często bazowała na przykładach, 
co jest dużym plusem tego szkolenia. 

Michał Gaik UX/UI Team Leader, x-kom

Warsztaty z zakresu badań UX przeprowadzone przez Igę polecam każdej firmie zajmującej się tworzeniem produktów cyfrowych. 

Szkolenie w formie warsztatowej angażowało w każdym  momencie jego trwania i nie pozwalało się nudzić. Świetna forma zdobywania i przyswajania wiedzy w praktyce. Idealne zarówno dla osób z doświadczeniem w branży, jak i dla tych mniej doświadczonych, rozpoczynających swoja przygodę z UXem. Starannie przygotowany warsztat,  poparty wiedzą i doświadczeniem, a do tego  mnóstwo inspiracji. 

Iwona Adamska-Stanosek UX & Market Research Specialist, Trans.eu

Zespół ationcenter zrealizował dla naszego zespołu cyfrowego szkolenie z analityki produktowej. Było to jedno z najwyżej ocenionych szkoleń zrealizowanych w 2022 roku w naszej organizacji. Wspólnie spędzone dwa dni obfitowały w praktyczne ćwiczenia, dzięki którym lepiej zrozumieliśmy, jak możemy wykorzystywać dane do rozwoju naszego produktu. Przekazane materiały szkoleniowe ułatwiły nam zastosowanie zdobytej wiedzy w codziennych praktykach naszego zespołu.

Bartłomiej Leszczyński Growth Director w CANAL+ Poland

Każda firma, która jest na etapie zmiany i wdrażania dizajnu powinna rozważyć warsztaty z Igą. To duża dawka wiedzy merytorycznej podana w bardzo przystępny sposób. Szkolenie dużo da biznesowi, product managerom ale też projektantom, którzy niejednokrotnie potrzebują usystematyzowania wiedzy. Bardzo polecam i badajcie!”

Sebastian Woźniak Comarch

TLDR; Szkolenia z Igą to ogromna wiedza przekazana w przystępny sposób.

Nasz zespół UX/UI chciał podnieść kompetencje projektowania oraz prowadzenia warsztatów. Sprawdziliśmy dostępne na rynku szkolenia, oraz podpytaliśmy znajomych z branży. Rekomendacja była jedna: Iga Mościchowska. To był strzał w dziesiątkę! Szkolenie kompleksowo wyczerpało temat. Na wielki plus część o tym, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach warsztatowych. Do tego świetny kontakt Igi z uczestnikami. Polecamy całym zespołem!

Łukasz Węgrzyński-Ścibiorek SilkyCoders

Michał ma ogromną wiedzę w temacie analityki produktowej i świetnie ją przekazuje. Szkolenie miało bardzo dobry balans między teorią a praktyką, zawierało mnóstwo różnorodnych ćwiczeń i użytecznej wiedzy. Wyszliśmy ze szkolenia z gotowym zestawem narzędzi, z którego wiemy jak korzystać. Szkolenie było warte każdej wydanej złotówki i zjedzonych ciastek.

Maciej Szwed co-founder MIQUIDO

Oferta dla firm

 • m

  Masterclass

  Masterclassy dla firm pozwalają rozwinąć kompetencje zespołu produktowego w konkretnym, wąskim obszarze. Dzięki krótszej formie pracownicy nie są odrywani na długo od swoich obowiązków, aby przyswoić nowe umiejętności.

 • w

  Workshops

  Wszystkie warsztaty stacjonarne z naszej oferty realizujemy również w formule zamkniętej, dedykowanej dla firm i konkretnych zespołów produktowych. Pozwala to odnieść zdobytą wiedzę i umiejętności do specyfiki danej organizacji.

 • c

  Konsulting

  Kiedy okoliczności są nietypowe, a potrzeby specyficzne, ogólna wiedza może być niewystarczająca. Dlatego każde szkolenie można uzupełnić pakietem godzin konsultacyjnych z naszymi ekspertami.

Szkolenia, masterclasy i pakiety godzin konsultacyjnych
dopasowane i wycenione ściśle dla potrzeb klienta.

Karty Witflow 
warsztatowe

/ˈwɪtfləʊ/ – karty do planowania 
warsztatów projektowych i produktowych

W zestawie:

 • 60 kart z technikami warsztatowymi
 • 10 kart organizacyjnych
 • 5 kart na Twoje techniki
 • Instrukcja
Cena: 329 PLN
Kup w sklepie naszego partnera

Masz pytanie?

Zadzwoń lub napisz do nas